Kancelaria w Olsztynie

W jakich okolicznościach kancelaria w Olsztynie może służyć Państwu swoją pomocą?
W każdym przypadku, jeśli wymagane jest podpisanie umowy o charakterze aktu notarialnego.

Są to między innymi takie czynności jak:

  • podpisanie umowy sprzedaży nieruchomości,
  • podpisanie umowy darowizny nieruchomości,
  • ustanowienie lub odwołanie testamentu,
  • sporządzenie aktu poświadczenia dziedziczenia,
  • podpisanie umowy założenia lub przekształcenia spółki,
  • podpisanie umowy majątkowej małżeńskiej,

a także:

  • poświadczenie pełnomocnictwa,
  • poświadczenie własnoręcznego podpisu,
  • poświadczenie dokumentu.

Notarialna kancelaria w Olsztynie działa nieprzerwanie od wielu lat, przez cały czas świadcząc najwyższej jakości usługi notarialne dla mieszkańców Olsztyna, przedsiębiorców prowadzących działalność na tym terenie.

W przestronnych i eleganckich wnętrzach naszej kancelarii w Olsztynie, znajdą Państwo spokój i ciszę, konieczną do uważnej analizy podpisywanych dokumentów. Doświadczenie pracowników kancelarii, gwarantuje udzielenie wyczerpującej odpowiedzi na każde z Państwa pytań.

Gdzie znajduje się kancelaria w Olsztynie?
Kolejnym powodem, dla którego warto korzystać z naszych usług, jest bardzo dogodna lokalizacja. Kancelaria notariusz Olgi Andrzejewskiej znajduje się w Olsztynie, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 1, w lokalu 103. Jest to budynek CEZAL (Budynek A), w którym należy udać się na I piętro, na którym mieści się kancelaria notarialna. Przed budynkiem znajduje się duży i wygodny parking, na którym mogą Państwo bezpiecznie zaparkować samochód. Nasza kancelaria posiada wszelkie ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu wizyty u nas są łatwiejsze do zaplanowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Rozumiejąc ważny charakter naszej działalności, a także trudne przypadki naszych Klientów, jesteśmy również w stanie wykonać czynności notarialne poza kancelarią, np. w mieszkaniu osoby niezdolnej do poruszania się samodzielnie lub na wózku.

Aby uzgodnić dogodny dla Państwa termin spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 663-220-010 lub pod numerem +48 89 612-65-43 lub pocztą elektroniczną na adres: andrzejewska@notariuszwolsztynie.pl